Бразильський захисник київського «Динамо» Даніло Сілва продовжить контракт з «біло-синіми».
Про це в інтерв'ю «СЕ» повідомив президент клубу Ігор Суркіс.
«Я домовився у п'ятницю з Даніло Сілвою, який залишається динамівцем ще на два роки».
Бразильський захисник київського «Динамо» Даніло Сілва продовжить контракт з «біло-синіми».
Про це в інтерв'ю «СЕ» повідомив президент клубу Ігор Суркіс.
«Я домовився у п'ятницю з Даніло Сілвою, який залишається динамівцем ще на два роки».