Джермейн Ленс: «Я щасливий, що збірна перемогла»

Динамо Київ 16 Жовтня, 08:16 804
Джермейн Ленс: «Я щасливий, що збірна перемогла» | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» і збірної Нідерландів Джермейн Ленс прокоментував перемогу своєї національної команди над Туреччиною в останньому матчі відбіркового циклу чемпіонату світу-2014.

- Думаю, що я зіграв добре. Я щасливий, що збірна перемогла. Сподіваюся, що зможу розвиватися і продовжувати цю переможну серію вже в «Динамо».

В одному моменті я завадив туркам забити - для цього я і виходжу на поле, щоб допомагати перемогти своїй команді. У цьому епізоді я зіграв досить добре, що було важливо, оскільки це був реальний гольовий момент біля наших воріт, - сказав Ленс в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ.

Нагадаємо, Джермейн Ленс вийшов у стартовому складі Нідерландів і залишався на полі до 89-ї хвилини, на якій був замінений. Ленс взяв участь у дев'яти матчах цього відбору, в яких забив п'ять голів і заробив одне попередження.