Олег БЛОХІН : «Ми вирішили завдання виходу в груповий турнір. Всі задоволені»

Динамо Київ 30 Серпня, 10:32 861
Олег БЛОХІН : «Ми вирішили завдання виходу в груповий турнір. Всі задоволені» | 19-27
Наставник « Динамо » Олег Блохін розповів про перемогу своєї команди в матчі з «Актобе» і виході в груповий турнір Ліги Європи.
 
- Перед матчем з « Дніпром» хотілося б побачити більш сильного суперника ? Або ж «Актобе » підійде ?
 
- Ми говоримо про матч з «Актобе ». Невже у «Дніпра» сильніший суперник? Ми вирішили завдання виходу в груповий турнір. Я задоволений , всі задоволені. Важко, звичайно , грати без глядачів. Коли ми забили три м'ячі , складно було змусити команду бігти .
 
- Заміни , проведені в перерві , носили тактичний характер?
 
- Так , тактичний .
 
- Ваша думка про гру ?
 
- Два рази «Актобе» вдарило по наших воротах ? Що обговорювати? Напишіть , що важка , надзвичайно важка і на жилах добута перемога « Динамо». А суддівство я не обговорюю , так як рефері був зовсім іншої категорії .
 
- Напевно , не тільки журналісти , а й вболівальники очікували побачити на полі молодих футболістів « Динамо» - Євгенія Макаренко , Андрія Цурікова та Сергія Сидорчука . Проте , двох з них навіть не виявилося в заявці на матч. Чому?
 
- Якби ми виграли в гостях з рахунком 3:1 , то я б , напевно , поставив молодих футболістів і поміняв би пів команди . А так ... Будь рикошет , будь-яке, можливо , суддівське рішення або щось ще могло позначитися на результаті. А молоді ? Нехай чекають. Тут, напевно, і Безуса непросто було заграти . Ви ж самі розумієте , що матч у Запоріжжі в чемпіонаті України і поєдинок плей -оф раунду Ліги Європи - два різних рівня.