Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.
«Вітаю «Дніпро», не зважаючи на поразку. Клуб гідно представив український футбол. Вітаю», - написав Бетао.
Бразильський захисник київського «Динамо» Бетао у своєму «Твіттері» віддав належне виступам «Дніпра» в Лізі Європи.
«Вітаю «Дніпро», не зважаючи на поразку. Клуб гідно представив український футбол. Вітаю», - написав Бетао.