Президент ФК «Дніпро» привітав футболістів з фіналом Ліги Європи

Футбол України 28 Травня, 09:02 1255
Президент ФК «Дніпро» привітав футболістів з фіналом Ліги Європи  | 19-27
Президент «Дніпра» Ігор Коломойський привітав гравців з чудовим результатом у фіналі Ліги Європи.
Президент «Дніпра» Ігор Коломойський привітав гравців з чудовим результатом у фіналі Ліги Європи.