Півзахисник «Дніпра» та збірної України Євген Коноплянка у своєму «Інстаграмі» опублікував фото, яке зробив в літаку, на шляху з Варшави.
«Поразки нас загартовують та роблять сильнішими. «Дніпро» - це сила», - коментує Євген світлину.

Півзахисник «Дніпра» та збірної України Євген Коноплянка у своєму «Інстаграмі» опублікував фото, яке зробив в літаку, на шляху з Варшави.
«Поразки нас загартовують та роблять сильнішими. «Дніпро» - це сила», - коментує Євген світлину.
