У матчі з «Актобе » Джермейн Ленс забив свій дебютний матч в офіційних іграх за київське «Динамо». Після фінального свистка голландський атакуючий півзахисник розповів про свої емоції від перемоги і про те, як в цілому складалася гра для команди.
- Джермейн , сьогоднішня гра була легкою для «Динамо» ?
- Сьогодні було набагато легше , ніж під час першої зустрічі. Ми забили швидкий гол , а потім ще два, після чого гра, на мою думку, була вже , по суті, зроблена.
- Чи важко було сконцентруватися , адже матч у відсутність глядачів більше скидався на тренування ?
- Не можна сказати , що це було тренування . Все-таки гра є гра . Найголовніше - що ми добре зіграли і заслужено перемогли. Ми знали, що якщо вони заб'ють першими , це дасть їм шанс і мотивацію боротися. Тому ми швидко забили гол, а потім ще два, не залишивши супернику шансів.
- Олег Блохін задоволений грою команди?
- Так , головний тренер задоволений, оскільки ми перемогли і виконали завдання - пробилися до групи Ліги Європи.
- У неділю « Динамо» доведеться один з ключових матчів чемпіонату , проти «Дніпра». Які у вас очікування від цієї зустрічі ?
- Можу з упевненістю сказати , що це дуже хороша команда , так як мені доводилося зустрічатися з нею , граючи за ПСВ. Тоді вони двічі обіграли нас . Але ми - також хороша команда, і будемо боротися тільки за перемогу!