Кличко та Павелко вручили «Динамо» золоті медалі УПЛ. ВІДЕО
Динамо Київ30 Травня, 20:22 5683
Мер Києва Віталій Кличко, президент ФФУ Андрій Павелко, а також міністр молоді та спорту Ігор Жданов побували на церемонії нагородження київського «Динамо».
Пропонуємо вам переглянути відео із цього святкового дійства, яке відбулося на НСК «Олімпійський».