Збігнєв Бонек: "Україна замість тренера за 10 мільйонів взяла свого - і він виграв вісім матчів з десяти"

Динамо Київ 16 Жовтня, 17:17 1406
Збігнєв Бонек: Україна замість тренера за 10 мільйонів взяла свого - і він виграв вісім матчів з десяти | 19-27
У середу Польський футбольний Союзу (PZPN) оголосив про припинення співпраці з наставником національної команди країни Вальдемаром Форналіком. Основною причиною такого кроку, зрозуміло, стали незадовільні результати "Кадри" у відбірковому циклі до чемпіонату світу 2014 року в Бразилії.

Як розповів президент PZPN Збігнєв Бонек, при виборі нового наставника збірної він керуватиметься практичними міркуваннями. "Думаю, наша стратегія має бути такою: тренер національної команди буде отримувати адекватну зарплату, але по-справжньому великі гроші він отримає за успішне виконання завдання. Україна є яскравим тому прикладом. Вони шукали тренера за 10 мільйонів євро, а взяли свого, який виграв вісім матчів з десяти", - прокоментував шеф польського футболу.

Нагадаємо, напередодні польська збірна не змогла допомогти збірній України, програвши Англії останній матч у відбірковій групі Н чемпіонату світу-2014