"На жаль, там були форс-мажорні обставини", - повідомляє функціонер в ефірі каналу ТВі. Також Павелко відзначив, що таки випадки дуже рідко трапляються.
"Матч не поставив крапку, поставив три крапки", - вважає віце-президент. Який же варіант вирішення цього питання, на його думку, оптимальний? "У резервний день, який є у календарі ФФУ та Прем'єр-ліги, провести догравання другого тайму".