Колишній захисник «Динамо» Київ Стефан Решко виходячи з гри головного тренера збірної України Михайла Фоменка в його бутність футболістом, розповів чому збірна показує настільки хороші результати.
«Першочергово, Фоменко налагодив дисципліну в команді. Він був дисциплінованим футболістом, і цю якість зберіг як тренер. Звідси в збірній дисципліна.
Зараз команда не лізе стрімголов в атаку, діє акуратно, виважено. Фоменко аргументовано підходить до гри, до складу, до замін. Він сам був захисником і ніколи не дозволяв собі йти в атаку, забувши про підстрахування партнерів. Ці якості, а також відповідальність він прищеплює і нинішнім гравцям».