Захисник «Динамо» Бетао поділився емоціями від майбутнього матчу у фіналі Кубка України.
- Дякую Боже, за ще один фінал в моїй кар’єрі. Фінал Кубка України. «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк, - написав Бетао в «Інстаграмі».

Захисник «Динамо» Бетао поділився емоціями від майбутнього матчу у фіналі Кубка України.
- Дякую Боже, за ще один фінал в моїй кар’єрі. Фінал Кубка України. «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк, - написав Бетао в «Інстаграмі».
