Про це повідомляє офіційний Twitter президента.
«Вітаю «Динамо» Київ з вольовою перемогою. Зателефонував щойно до Сергія Реброва. Дякую команді за гру», - йдеться у повідомлені.

Про це повідомляє офіційний Twitter президента.
«Вітаю «Динамо» Київ з вольовою перемогою. Зателефонував щойно до Сергія Реброва. Дякую команді за гру», - йдеться у повідомлені.
