- Якби залишилися на полі, то пробивали б пенальті? Ви ж майстер стандартів.
- На тренуваннях ми відпрацьовували пенальті, але я щось не забивав. Всі після гри сказали: «Добре, що тебе видалили», - наводить його слова «MatchDay».
- Якби залишилися на полі, то пробивали б пенальті? Ви ж майстер стандартів.
- На тренуваннях ми відпрацьовували пенальті, але я щось не забивав. Всі після гри сказали: «Добре, що тебе видалили», - наводить його слова «MatchDay».