Олександр Сопко: «Ми не граємо в комбінаційний футбол»

Динамо Київ 17 Жовтня, 08:56 934
Олександр Сопко: «Ми не граємо в комбінаційний футбол» | 19-27
Колишній гравець "Шахтаря" поділився своїми думками стосовно гри збірної України у відбірковому турнірі до чемпіонату світу-2014.

"Збірна України грає флангами, так як це її найсильніші місця. Ми граємо просто і невибагливо. Ми не граємо в комбінаційний футбол, на жаль. З командами, які грають першим номером, у нас виходять швидкі контратаки в два-три дотики. Або навіть винесення або довга передача, як тільки попадається команда нашого рівня, добре організована, яка грає позаду - ось тут у нас проблеми. Наприклад, з Польщею у нас м'яч практично не тримався. Таке "вижигалово", як було перші 15 хвилин з поляками - це "вижигалово" проти себе самого", - цитує Сопка  "Шахта.org".

Нагадаємо, українська команда посіла друге місце у своїй групі і вийшла у плей-оф відбіркового турніру до чемпіонату світу-2014. Суперник збірної України визначиться в 21 жовтня.