Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський ще раз відзначив, що «Динамо» провело чудовий сезон.
- Чудовий сезон!!!
Дякуємо всім за Віру, за Працю, за Терпіння!!!
До зустрічі в наступному!!!, - написав Шовковський в своєму «Інстаграмі».

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський ще раз відзначив, що «Динамо» провело чудовий сезон.
- Чудовий сезон!!!
Дякуємо всім за Віру, за Працю, за Терпіння!!!
До зустрічі в наступному!!!, - написав Шовковський в своєму «Інстаграмі».
