За підсумками сезону, київське «Динамо» з 27-ї сходинки піднялося на 22-у.
«Дніпро» увірвався у 20-ку кращих команд (16 місце), а донецький «Шахтар», опустився на кілька місць нижче і тепер замикає 20-ку найкращих клубів Європи.

За підсумками сезону, київське «Динамо» з 27-ї сходинки піднялося на 22-у.
«Дніпро» увірвався у 20-ку кращих команд (16 місце), а донецький «Шахтар», опустився на кілька місць нижче і тепер замикає 20-ку найкращих клубів Європи.
