Голладський динамівець Джермейн Ленс у своєму «Інстаграмі» прокоментував виклик до національної команди».
«Завжди добре бути частиною збірної», - пише Ленс, додаючи наступне фото.

Голладський динамівець Джермейн Ленс у своєму «Інстаграмі» прокоментував виклик до національної команди».
«Завжди добре бути частиною збірної», - пише Ленс, додаючи наступне фото.
