Пеєв: "Продовжую стежити за київським "Динамо"

Динамо Київ 17 Жовтня, 16:13 951
Пеєв: Продовжую стежити за київським Динамо | 19-27
Екс-півзахисник київського "Динамо" Георгі Пеєв розповів про те, що продовжує стежити за київським клубом, а також підтримує зв'язок з деякими футболістами, з якими йому доводилося грати.

Екс-півзахисник київського "Динамо" Георгі Пеєв розповів про те, що продовжує стежити за київським клубом, а також підтримує зв'язок з деякими футболістами, з якими йому доводилося грати.

"За "Динамо" я стежу. Читаю всі новини про "Динамо". Чемпіонат України зараз став іншим, там гегемонія "Шахтаря". Але, незважаючи на те, що сильніше стали і "Дніпро" з "Металістом", кияни не мають права опускатися, ця команда завжди була першою, і я звик її бачити серед кращих. Адже "Динамо" грало в Лізі чемпіонів, на матчі приходило по 90 тисяч вболівальників. Сподіваюся, що після приходу новачків Блохіну вдасться зліпити сильну команду.

Іноді телефоную Лисицькому, Шацьких, Мелащенко, Федоровим. Завжди через нашого помічника головного тренера Ромащенко передаю привіт Хацкевичу."