Харківський «Металіст» має намір подати скаргу на рішення КДК ФФУ про догравання другого тайму матчу 12-го туру чемпіонату України проти «Дніпра» у апеляційний комітет федерації.
«Ми наполягаємо на тому, що догравання не буде справедливим, і логічно було б переграти матч повністю. А за регламентом і за законом мали б зарахувати «Дніпру» технічну поразку. Ми, може бути, не наполягали б на цьому, якби нам дозволили повністю переграти цю зустріч.
Я вважаю, що справедливо було б матч повністю переграти, але оскільки така норма не передбачена в регламенті, ми наполягаємо на технічній поразці «Дніпру» , - сказав перший віце-президент клубу Костянтин Пивоваров.
Як повідомлялося, 17 жовтня КДК ФФУ підтвердив рішення дирекції Прем'єр-ліги про те, що матч 12- го туру чемпіонату України між «Дніпром» і «Металістом» буде дограний, починаючи з другого тайму.
Пивоваров: «Ми наполягаємо на присудженні технічної поразки «Дніпру»
Харківський «Металіст» має намір подати скаргу на рішення КДК ФФУ про догравання другого тайму матчу 12-го туру чемпіонату України проти «Дніпра» у апеляційний комітет федерації.