Нінкович готовий грати безкоштовно

Динамо Київ 17 Жовтня, 20:39 1743
Нінкович готовий грати безкоштовно | 19-27
Колишній півзахисник "Динамо" обурюється поведінкою вболівальників "Црвени Звезди".

Нагадаємо, що раніше фанати пошкодили автомобілі гравців із-за невдалих, на їх думку результатів.

"Всі проблеми і скандали тільки згуртували нашу команду", - розповідає Мілош в інтерв’ю ресурсу Sportske.net. "Деякі засоби масової інформації вводять в оману громадськість, говорячи, що наш відкритий лист спровокувало скандал з керівництвом - але це не так.  Єдине, що ми хотіли донести - невдачі повинні зближати і рухати до звершення спільної мети. Ми беремо на себе відповідальність за невдачі, особливо, коли розмова стосується результатів. Ми не знімаємо з себе вини, але не ми одні винні.

Давайте ділитися відповідальністю, нехай у керівництві теж визнають провину, а то виходить, що тільки гравці потрапили під вогонь. Ми не відчуваємо підтримки керівництва, але, незважаючи на все, ми хочемо добути титул і стати чемпіонами. Просто за підтримки керівництва це зробити було б набагато простіше. Керівництво порушило контракт. Ми просимо елементарного - щоб усі гравці отримували гроші регулярно. Без цього ми не зможемо досягти мети.

Публічно заявляю - я готовий відмовитися від зарплати до кінця сезону, але тільки заради того, щоб ці гроші пішли на співробітників і персонал, яким вони дійсно потрібні", - заявляє Нінкович.