Віктор Головко: Богуш зіграє проти «Динамо»

Динамо Київ 18 Жовтня, 06:06 769
Віктор Головко: Богуш зіграє проти «Динамо» | 19-27
Директор київського «Арсеналу» Віктор Головко підтвердив інформацію про перехід Станіслава Богуша в стан київського клубу. За «канонірів» воротар зможе дебютувати вже в неділю проти колишньої команди.

"В «Арсеналі» до всіх існуючих бід додалася ще одна. У нас просто фізично не вистачало гравців, щоб вийти на гру з «Динамо». Зокрема, ми залишалися без воротаря . Насилу знайшли футболіста на цю позицію - Станіслава Богуша.

Потім зіткнулися з черговою проблемою. Враховуючи, що у нас багато боргів, в тому числі і перед футбольними органами, не можна було заявити новачка. Але в цьому питанні нам допомогла прем'єр-ліга і особисто її президент Віталій Данілов, який негайно втрутився в процес і посприяв у його позитивному вирішенні. Ми наблизилися до того, що все ж зіграємо з «Динамо». І навіть зі своїм голкіпером.

Проведенню недільної зустрічі заважає все: і відсутність грошей, і відсутність персоналу, починаючи з головного тренера. Але, незважаючи на всі ці проблеми, думаю, що нам гру 13-го туру чемпіонату України вдасться провести. І я дуже розраховую, що за час до наступного ігрового дня ситуація проясниться, щоб стало зрозуміло, що ми далі робимо з «Арсеналом», - сказав Головко.