Еммануель Еменіке: «Мені з Києва ще ніхто нічого не пропонував»

Динамо Київ 18 Жовтня, 07:37 1990
Еммануель Еменіке: «Мені з Києва ще ніхто нічого не пропонував» | 19-27
Нападник «Фенербахче» Еммануель Еменіке прокоментував інформацію про можливий перехід в стан київського «Динамо».

Футболіст заявив, що особисто йому ніхто і нічого не пропонував.

- Можливо, «Динамо» і цікавиться нападниками, але до мене ще ніхто не звертався. Якщо у вас є проект, який готують кияни - покажіть його мені. Чесно кажучи, мені з Києва ще ніхто нічого не пропонував.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Еммануель Еменіке потрапив у сферу інтересів київського «Динамо», а також дав попередню згоду на перехід в команду Олега Блохіна.