Форвард молодіжної збірної України і "Севастополя" Філіп Будковський поділився своїми думками щодо ситуації у відбірковій групі "жовто-синіх" до чемпіонату Європи-2015.
"Невдача в грі з хорватами тільки додала команді емоцій і додаткових сил під час другого матчу. Звичайно, у латвійців є свої козирі, але, думаю, якби в той день нам протистояла та ж Хорватія, ми навряд чи б її відпустили...
Ми провели тільки два матчі, а Хорватія, яка знаходиться на першому місці, - чотири. Так, у неї в активі всі перемоги, але не варто забувати, що у нас ще буде очний поєдинок, тому щось конкретне говорити рано. Нашою метою завжди був вихід з групи. Так само і цього разу", - наводить слова Будковского газета "Команда".