Про це заявив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі за підсумками спілкування з президентом ФФУ Андрієм Павелко, пише Трибуна
Матч за Суперкубок України відбудеться в Одесі. ВІДЕО
Матч за Суперкубок України «Динамо» - «Шахтар» відбудеться в Одесі 14 липня.