Трансфер був підтверджений офіційним сайтом "Арсеналу", а директор клубу Віктор Головко бідкується: "У нас просто фізично не вистачало гравців, щоб вийти на гру з "Динамо". Зокрема, ми залишилися без воротаря. Насилу знайшли футболіста на цю позицію - Станіслава Богуша".
Також пан Головко зазначає, що зістріч все ж таки відбудеться, хоча її проведенню заважає все: і відсутність грошей, і відсутність персоналу, у тому числі і головного тренера. "Я дуже розраховую, що за час до наступного ігрового дня ситуація проясниться, щоб стало зрозуміло, що ми далі робимо з "Арсеналом", - завершує директор "Арсеналу".