Захисник "Іллічівця" Іван Ордець дав оцінку атакуючому потенціалу найближчого суперника в прем'єр-лізі України - донецького "Шахтаря".
"В принципі у них хороша команда, всі добре грають в атаці. Той же Луїс Адріано, Едуардо - хороші нападники. Думаю, ми повинні уважніше з ними зіграти", - сказав Ордець телеканалу "Футбол".