Футболіст збірної Ямайки зробив селфі з Мессі після програного матчу
Світовий футбол21 Червня, 11:40 1506
Нападника збірної Ямайки Дішорна Брауна не особливо засмутив мінімальний програш своєї команди Аргентині (1:0) на Кубку Америки, адже футболіст отримав спільне фото зі своїм кумиром.
«Сьогодні був найкращий день у моєму житті, я зіграв і сфотографувався з Ліонелем Мессі», - заявив Дішорн Браун після матчу.