Х. Рамос вважає українців холодними

Динамо Київ 18 Жовтня, 18:33 1460
Х. Рамос вважає українців холодними | 19-27
Не в тому сенсі, що ми тут усі позамерзали, а в тому, що ми, виявляється, занадто зарозумілі.

Про це тренер "Дніпра" розповів турецьким ЗМІ. Він зауважив, що його команда перебуває у чудовому стані, на відміну від України. Немов, тут люди усі холодні та тримають дистанцію. "Не відчуваєш тепла і доброзичливості, як в Іспанії, Великобританії або, наприклад, у Туреччині", - каже сеньйор Хуанде.

Також іспанець не впевнений, що залишиться у клубі після наступного літа. "Подивимося, що буде влітку, нам треба буде багато чого обговорити з керівництвом клубу", - сказав Рамос. А ще він зізнався, що "Дніпро" колись бажав придбати форварда "Бешикташу" Мустафу Пектемека.