Мелащенко: Хорошим буде той суперник, якого ми пройдемо!

Динамо Київ 18 Жовтня, 18:44 795
Мелащенко: Хорошим буде той суперник, якого ми пройдемо! | 19-27
Колишній форвард "Динамо" вірить у національну збірну України.

Під час інтерв’ю "Українському футболу" Олександр Мелащенко зазначив, що рахунок 8:0 проти Сан-Марино дуже позитивно впливає на психологію і, без сумнівів, додасть впевненості наших хлопцям у матчах плей-оф. "Добре, що змогли обійтися без кадрових втрат: травм чи вилучень", - радіє екс-динамівець.

Щодо гадання на суперника (немов, той кращий, а той гірший), то це, за словами Мелащенка, невдячна справа. "Хорошим буде той суперник, якого ми пройдемо!", - вважає Олександр. І вважає, що така збірна, яку ми бачимо зараз, цілком заслуговує грати на Чемпіонаті світу.