Нагадаємо, що ганський захисник Самюель Інкум перебуває поза першої команди "Дніпра", але стверджує, що це зовсім не тому, що він має погану ігрову форму. Ні, за його словами, які наводить Ghana Soccernet, у всьому винен тренер.
"Тренер просто не був у захваті від того, що я поїхав грати за Гану, і все ще карає мене за це. Кілька представників адміністрації клубу розмовляли з ним, але...", - зітхає Інкум.