Розанов: Плей-оф їм мало, ти диви!

Динамо Київ 18 Жовтня, 20:36 2393
Розанов: Плей-оф їм мало, ти диви! | 19-27
Відомий коментатор відзначає гру збірної України.

Юрій Розанов припускає в ефірі каналу "Футбол", що збірної України трошки не вистачило турнірної дистанції, щоб потрапити на перше місце. "Але давайте відверто: зустрічаючи 2013 рік, 9 з 10 уболівальників погодилися б на стики з дорогою душею. А тепер їм мало!"

Коментатор зізнався, що спочатку не дуже вірив у Михайла Фоменка, але тепер віддає йому належне. "У збірної України є СВОЯ гра. На Євро її було багато менше, ніж тепер. Так, це гра зовні не надто складна, її можна назвати недостатньо красивою. Але вона, ця гра, надійна. Прудконога. Мускулиста".

Чи потрапить Україна на чемпіонат світу? "Можуть пройти. А можуть не пройти. Але я точно знаю одне - збірна виросла. І я впевнений: у другій четвірці немає ЖОДНОЇ команди, яка бажає в суперники збірну України".