Артем є вихованцем олександрійського футболу академії «Олександрія-Аметист».
В 2014 році Полярус підписав річну угоду з «Динамо-2» і через рік знову повертається до «Олександрії».
Артем є вихованцем олександрійського футболу академії «Олександрія-Аметист».
В 2014 році Полярус підписав річну угоду з «Динамо-2» і через рік знову повертається до «Олександрії».