- Так ви переходите в "Динамо"?
- Київське?
- Ні, з Х'юстона, США.
- (Чути, що людина в душі сміється, проте стримує себе) Так знову в інтернеті така "інформація" з'явилась? Влітку вже щось подібне писали ... брехня все це.
- Тобто, дана інформація реальності не відповідає?
- Ну, принаймні до мене ніхто не звертався.