Сергій Сімінін: "В "Динамо" я "переходив" ще влітку"

Динамо Київ 19 Жовтня, 13:20 679
Сергій Сімінін: В Динамо я переходив ще влітку | 19-27
Захисник "Волині" Сергій Сімінін - про інтерес київського "Динамо".
 
- Так ви переходите в "Динамо"?
- Київське?
 
- Ні, з Х'юстона, США.
- (Чути, що людина в душі сміється, проте стримує себе) Так знову в інтернеті така "інформація" з'явилась? Влітку вже щось подібне писали ... брехня все це.
 
- Тобто, дана інформація реальності не відповідає?
- Ну, принаймні до мене ніхто не звертався.