Валентин Белькевич: «Перемогли, але відчувалася розбалансованість»

Динамо Київ 19 Жовтня, 16:00 904
Валентин Белькевич: «Перемогли, але відчувалася розбалансованість» | 19-27
Переможний для своєї команди матч з київським «Арсеналом» (2:0) прокоментував старший тренер «Динамо» U-21 Валентин Белькевич.



- Як я і говорив раніше, багато гравців нашої команди грали у своїх збірних, зокрема за збірну України U-19. До того ж, зараз в команді багато травмованих. І як такого тренувального процесу, коли всі гравці в зборі, у нас не було протягом двох тижнів. Тому відчувалася розбалансованість команди, плюс до того ж, сьогодні за нас грали футболісти першої команди. Перший тайм, поки у когось були сили, вийшов середнім. Другий трошки гірше.

- Тобто питання тільки у фізичних кондиціях гравців? Психологічно всі були готові?

- Усі гравці зараз у різному стані, як у фізичному аспекті, так і в психологічному.

- Тобто у другому таймі динамівці не свідомо зменшили оберти, граючи по результату, а просто втомилися?

- Так. Звичайно, позначилися і погодні умови, сильний вітер, стан поля... Але головне - розбалансованість. Гравці повернулися в розташування всього за два дні до гри. У ці терміни було важко за рахунок тренувального процесу привести всіх в однаковий стан.

- Хто зараз перебуває в лазареті команди?

- Травмовані Бурда, Нагорний, Мілютін.

- Чи очікується відновлення когось із них до наступного матчу?

- Поки вони не приступили до тренувального процесу в загальній групі. Завтра у команди вихідний, а вже в понеділок будемо дивитися, хто в якому стані.

- Чи є Рудько на даний момент основним воротарем молодіжного складу?

- У нас одна заявка на всі змагання. Він тренується з першою командою, а ігрову практику отримує в «дублі». Так само було і з Шовковським. Це вирішують тренери воротарів.

- Чи бачили ви гри відбіркового раунду збірної України U-19 в Казані?

- Я не дивився ці матчі, але стежив за розвитком подій у них. Після кожної гри у мене була інформація про те, хто з наших хлопців брав участь у цих матчах і як вони себе там проявили.