Олександр Хацкевич: «Зараховуються не моменти, а голи»

Динамо Київ 19 Жовтня, 16:11 672
Олександр Хацкевич: «Зараховуються не моменти, а голи» | 19-27
Старший тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич прокоментував поразку на останніх хвилинах від «Буковини» (1:2).



- Що можна коментувати, якщо команда програє. Маємо перевагу в гольових моментах, але рахунок... Ми не можемо реалізувати те, що створюємо. Начебто команда непогано грає, але результат... Рахунок на табло і він не радує. Особливо в другому таймі ми створили багато моментів, але кількість в якість не переростає.

- У зв'язку з тим, що у вас сьогодні День народження і ювілей, хлопці налаштовувалися на матч якось по-особливому? Планували зробити подарунок?

- Як ви бачили, подарунок вони зробили... Хотіти - одна справа, а вміти - зовсім інше. Є бажання, але не вистачає майстерності. Зараховуються не моменти, а голи.

- 40 років - це багато чи мало?

- Час покаже. Певна дистанція вже пройдена. Є вже якийсь життєвий досвід. Все попереду і все тільки починається. Торік був один настрій, а в цьому - інший. Футбол - це гра. У неї потрібно грати і її любити. Дай Бог, щоб ми допомогли нашим хлопцям зміцнішати. У першу чергу - у психологічному плані.

- В якості гравця ви досягли багато чого. Як бачите своє майбутнє в якості тренера?

- Треба переживати і такі моменти, вчитися. Тренерська робота - нелегка робота. Тим не менш, я вибрав її, і буду займатися нею до кінця.