- Ми завоювали важливі три очки у важкому поєдинку. Погодні умови були, м'яко кажучи, не дуже. У другому таймі проявили характер, показали свій футбол. Звичайно, важко грати з молодими, перспективними футболістами, у яких позамежний настрій. Хоча після матчів збірних у нас завжди є проблеми. Але, повторюся, головне - взяли три очки.
- Напевно, через поле команда отримала важке фізичне навантаження?
- Ні. Просто полі нам заважало більше, тому що граємо в технічний футбол. Ну, нічого страшного. Тепер потрібно готуватися до «Байєру».
- Даріо, вперше в житті реалізував два пенальті в одному матчі?
- (Посміхається) По-моєму, так.