Владислав Ващук: "В «Арсеналі» спостерігається низка незрозумілих моментів"

Динамо Київ 20 Жовтня, 07:12 1065
Владислав Ващук: В «Арсеналі» спостерігається низка незрозумілих моментів | 19-27
Спортивний директор «Арсеналу» Владислав Ващук розповів про стан справ у столичному клубі.

Спортивний директор «Арсеналу» Владислав Ващук розповів про стан справ у столичному клубі.

- На сьогоднішній день - невизначеність, і я поки виходу не бачу. Все залежить від тієї сторони, де знаходиться Вадим Рабинович.

Хоча надія завжди є. І хлопці кажуть, що готові терпіти. Але ми чекаємо, чекаємо до останнього.

Спостерігається низка незрозумілих для мене моментів. Тим більше, з лютого вже пройшло досить багато часу, але нічого з місця і не зрушило - жодного руху документів в нашу сторону не було.

Виникає питання - "Чому?". Але у мене немає на нього відповіді. І ніби то вже інша людина платить, ви хотіли продати клуб з майками, маніжками, з гравцями. Говорили - "забирайте його і все, тільки заплатіть". Ми все зробили, але нічого не відбувається. Я запитував: "Вам ​​треба ще грошей?". На що у відповідь чув : "Ні, нам не треба грошей". Не розумію в чому тоді проблема. Від колишніх власників потрібні тільки підпис і печатка на документах, але цього немає.