У недільному матчі «Арсенал» - «Динамо», який прийнято називати київським дербі, проти клубу, який його виховав, зіграє орендований «канонірам» нападник Артем Кравець.
- Як вас прийняли в «Арсеналі»? Вам не довелося змінювати місто, грає команда на стадіоні «Динамо», який рідний для вас...
- Так, я відчуваю себе, як вдома. Багатьох хлопців знав ще до переходу - одних заочно, інших особисто - так що час на адаптацію не знадобвся, і ніяких складнощів не виникло. Залишалося лише підлаштуватися під стиль гри команди, який трохи інший, і під вимоги тренера.
- Артем, наскільки нестабільна ситуація навколо «Арсеналу» заважає повноцінно зосередитися на футболі?
- Справа в тому, що такі обставини в клубі вже досить давно - не впродовж місяця, якщо не більше. Тому всі хлопці вже трохи звикли. У цілому, готуємося в звичайному режимі, за звичною програмою.
- Особисто для вас матч з «Динамо» буде особливим?
- Чогось надприродного не відчуваю, в принципі, готуюся, як до звичайної зустрічі. Звичайно, проти своєї команди, якій я належу, хочеться зіграти, якомога краще. Загалом очікую цікаву гру, першу в моєму житті проти «Динамо».
- На що будете звертати особливу увагу в недільній грі?
- Ми до кожного суперника готуємося індивідуально. У нас було теоретичне заняття, на якому ми докладно і досконально вивчили гру київського «Динамо».
- Ви не обговорювали майбутній матч з динамівськими друзями?
- Звичайно ж, регулярно зідзвонюємося, спілкуємося, але конкретно про прийдешній поєдинок мова не заходила.
- У минулому турі «Арсенал» поступився «Шахтарю» з великим рахунком 0:7. Це була прикра поразка?
- Так, неприємний осад залишався ще довгий час після гри. Справа в тому, що перед цим матчем з боку клубу було дано багато обіцянок, які залишилися невиконаними. Так що, перед виїздом до Донецька у всіх були підірвані моральний стан і не найкращий настрій. Та ще й швидкий гол пропустили... Крім цього, відсутні два наших воротаря, які пропускали матч через травми. Тому все і склалося невдало для нас.
- Але вам повинен піднімати бойовий дух той факт, що останнім часом ви почали забивати - один м'яч «Волині», два - «Севастополю»...
- Безумовно, для нападника завжди приємно забивати, це додає впевненості, тим більше, що ці м'ячі приносили команді перемоги. Та й сам ігровий тонус я відчув лише кілька матчів тому. Відчуваю, що повертаються мої колишні кондиції.
- Тобто, вболівальники можуть знову побачити колишнього Артема Кравця?
- Так, мені й самому хочеться виступати якомога краще в кожному матчі, більше забивати. Зараз, дійсно, відчуваю в собі сили для цього.