Екс-футболіст «Динамо» Олександр Головко поділився думкою про те, як недавня заява Ігоря Суркіса вплине на наставника киян Олега Блохіна.
- Блохін буде перебувати в тонусі, іншого виходу для нього немає. Блохін - людина, яка завжди звикла досягати найвищих цілей, для себе він це поставив. Цим інтерв'ю його ніхто в першу чергу не розслабив, це точно, - сказав Головко в ефірі «Футбол Live».
Нагадаємо, за наявною інформацією, у Блохіна практично немає права на осічку - він повинен виграти шість матчів, що залишилися осінньої частини чемпіонату України, а також вивести «Динамо» в наступний раунд єврокубків.