Російський коментатор Олексій Андронов, який тепер вболіває за київське «Динамо» і підтримує тісні стосунки з президентом клубу Ігорем Суркісом, у своїй конференції на rsport.ru зауважив, що знає, хто з тренерів входить до списку наступників Олега Блохіна, і його буквально засипали питаннями з проханням конкретизувати.
- Олексій, після того як Ігор Суркіс заявив, цитую «Гарантую, що після Блохіна буде іноземець», ви відреагували на це так: «А що тут думати? По-моєму, він все зрозуміло сказав». Але хотілося б кандидатури від вас почути. Хто підійде, хто ні?
- Я вже багато разів говорив, що Магат підійшов би. Але це не єдиний варіант, звичайно.
- Магата називають «тираном», «диктатором», «німецьким Саддамом Хусейном» і так далі.... Жорсткий і нещадний тренер.... Таке питання - він може поспілкуватися чи пожартувати з гравцями або в індивідуальних бесідах це зробити? Або він як Газзаєв - спілкується лише з певними гравцями? Чи в нього взагалі повна диктатура - усіх жорстко запрягає і не спілкується ні з ким?
- Звичайно, може. І робив це. А хто вам сказав, що Газзаєв спілкується тільки з певними гравцями? Це не так. Зрозуміло, з тими, на кому він поставив хрест - чого спілкуватися?
- Ви сказали, що знаєте, хто у списку кандидатів, але завчасно про це говорити не будете. Одне хоч скажіть - він/вони ж з Німеччини?
- Не скажу.