Стали відомі склади команд на матч 13-го туру УПЛ «Арсенал» - «Динамо» Київ.
«Арсенал»: Станіслав Богуш, В'ячеслав Сердюк, Рафаель Дос Сантос, Артем Шабанов, Олександр Романчук, Володимир Аржанов, Артем Старгородський, В'ячеслав Шарпар, Олег Герасимюк, Максим Шацьких, Домінік Адійя.
Запасні гравці: Георгій Копаліані, Велі Лампі, Кирило Петров, Олавале Фабунмі, Андрій Хомін, Юрій Бушман, Олександр Філіппов.
Арбітри: Основний арбітр: Ю. Можаровський (Львів). Асистенти: Н. Рачинська (Київ) Є. Халамендик (Київ). Резервний арбітр: Л. Ярмолинецький (Київ).
«Динамо» Київ: Олександр Шовковський, Александар Драгович, Євген Макаренко, Євген Хачеріді, Мігел Велозу, Сергій Сидорчук, Олег Гусєв, Юнес Беланда, Джермейн Ленс, Андрій Ярмоленко, Дьємерсі Мбокані.
Запасні гравці: Максим Коваль, Данило Сілва, Домагой Віда, Бенуа Тремулінас, Роман Безус, Аруна Лукман, Дуду.
Вітаємо вас, друзі! З вами Олесь Великий, і це означає, що всі палкі серця, гарячі души та нетерплячі очі прочитають про все, що відбудеться у такому непередбаченому (ага) київському дербі! Залишайтеся з нами - і ви дізнаєтесь про все першими!
На стадіоні грає "Я схожу с ума". Враховуючи, що господарі сьогодні номінально "Арсенал", це не дивує.
Команди виходять на поле. А десь високо стоїть Колліна - він буде уважно стежити за Можаровським.
МАТЧ ПОЧАВСЯ!
1. М'яч у "Динамо", але атака перехоплена. І тут же помиляється Адійя
2. Боротьба у центрі, один в одного "кругленького" заюирають команди.
3. Фанати "Арсеналу" (усі троє (с) розтянули банер із слоганом "Арсенал должен жить". Дуже смішно.
4. Атакує "Динамо" і втрачає м'яч
5. Удар Беланда - Богуш витримує "розстріл"! М'яч відскакує до Ярмоленко, утштрафної пожежа, Андрій відкидує назад, удар - слабенький, дуже слабенький...
6. Відбивається "Арсенал", і поки що йому це вдається. Але чи надовго....
7. Лунає виклик, здається, Аржанова: "В ноги, в ноги, (цензоред)" А що ви хотіли, це не опера. І навіть не балет
8. Мбокані танцює поміж двома захисниками, але вони не прониклися і не подарували йому м'яча.
9. Починать розривати гості захист господарів. Нових ударів пока що немає, але будуть - "Я вам це гарантую" (с)
10. Атакували "Каноніри", і таке буває. Захист "Динамо" не спить, а ось СаШо можна було б і трохи покемарити. Йому не загрожує поки що абсолютно нічого.
11. Ленс отримує по ногах і це штрафний
12. Подача штрафного, удар - Богуш грає просто блискуче!! Другий суперсейв екс-динамівця!
13. До речі, бив Мбокані. Атака триває, але Беланда навішує у нікуди.
14. Буває таке, що "Динамо" втрачає м'яч і його перехоплює "Арсенал" Але він просто не знає, що з ним робити!
15. Кутовий розігрує "Динамо", Ленс віддає на Беланда, той знов навішує, але знов-таки - в нікуди.
16. Шовковський грає головою, як захісник. Б'є Адійя - у ворота не влучає.
17. Богуш як шуліка, кігтями намертво вчеплюється у м'яч.
17. ГООООООЛ!!! 0:1! Ніякий Богуш тут не врятує!!! Джермейн Ленс отримав м'яч на куту штрафній і зарядив у дальню штангу! Від неї м'яч відскочив у ворота...
18. Салют, оце так салют на честь забитого м'яча!
19. Удар Старгородського - Шовковський навыть якщо б і спав, міг би не прокидатися - такі м'ячі він ловить і уві сні.
20. А це не просто салют. Дим на полі такий конкретний! "Синий туман похож на обман" (с)
21. Контратаку "Динамо" знов зіпсує передостанній пас.
22. Удар Шацьких - Шовковський спокійно забирає м'яч. Вибігав Максим із-за спин захисників. Офсайду не було.
23. Удар Беланда заблокован захисниками так званих "господарів"
24. Комбінує "Динамо", тепер на правому фланзі. Але до удару справа не доходить.
25. Мбокані віддав неточний пас на... Хачеріді! Ого куди Євген добрався!
26. ГООО... хех, забиває Мбокані, але з офсайду!
27. Адійя не віддає на вільного Романчука а б'є сам. Не удар, а таке ото... Шовковський забирає.
28. Ярмоленко був один на своєму фланзі, але захисники встигли повернутися. Беланда заробив штрафний, але "Динамо" втратило м'яч.
29. Шацьких намагався пройти крізь динамівський захист... але хіба це можливо сьогодні?
30. Хачеріді зіграв бездоганно на своїй позиції і перехопив передачу Герасим'юка.
31. ГОООООООЛ!!!! 0:2!!! Ярмоленко "аймолодець" (с)!!! Отримав м'яч у центрі штрафній, ніхто йому не заважав, і Андрій перекинув "круглого" через Богуша!
32. Удар Шарпара - Адійя міг і замикати! Ого! Кутовий для "Арсеналу!
33. Подача, удар Сантоса - повз ворота! Але пробити-то дали! Ну йомайо!!!
34. Трибуни кричать "Динамо", "Динамо"! А хто там у нас сьогодні господарі, нагадайте, будь-ласочка?
35. Мбокані на вістрі атаки, але Шабанов разом із Рафаелем заважують форварду зробити рахунок більш забавним.
36. Нагадаємо, що спонсор текстлайн-трансляції - (тут могла бути ваша рекламА, як то кажуть)
37. Офсайд у Ленса, до того ж очевидний. Там же і Мбокані десь неподалеку, також поза грою.
38. Удар Шацьких з гострого кута - Шовковський на місці!
39. За такий прийом м'яча Дос Сантосу не те, що в "Арсеналі" грати не можна, йому взагалі не можна грати навіть за... за... ну ок, хай грає в "Арсеналі"
40. Пожежа біля штрафній "Динамо"! Аржанов віддавав на Шацьких, і цей номер ледве не пройшов! Але лише кутовий.
41. Навіс - Шовковський грає кулаками!
42. Фолить в атаці Ленс. Штрафний для "Арсеналу"
43. Велозу отримав м'ячем у обличчя. Такий собі БАБАХ, не дуже приємний.
44. Аржанов віддає на Адійю, але Гусєв тут як тут, і відправляє м'яч на кутовий. Шацьких не дуже так вдало по м'ячу влучив, коли подавав...
45. На лівому фланзі щось так дуже вільно себе "Арсенал" почуває. Сподіваємось, це бачить Блохін і у перерві він зробить "будем разбираться"
СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Що ж, друзі, чай, кава, пиво, вода - кому що, але 900 секунд у вас точно є! Потім знову зустрінимось
ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ!
46. Аржанов та Шацьких розігрують із центру. 0:2 - після перерви рахунок не змінився
47.Офсайд у Адійя - м'яч від ньог овсе у ворота не відскочив, але "то таке" (с)
48. Поко що нічого важливого та гострого на полі не відбувається. "С места в карьер?" Нє, не чув.
49. ПОПЕРЕДЖЕНННЯ! Сидорчук зносить Шарпара
50. Але нічого для динамівців той штрафний не дав. Щось дуже розслаблені гості! Що, "Рапід" вже забули, чи що?
51. Пресингує "Арсенал", і це вже веселіше
52. Про що писати? Якась безглузда метушня на полі!
53. Захисники "Динамо" пасуються і втрачають матч. Що це в біса таке?!
54. "Динамо" входить до штрафної, але пробити їм не дають
55. Мбокані!!!! Оце момент - мбоканутися можна! Але Дьємерсі б'є не просто мимо, а взагалі незрозуміло, чи паралельно, чи перпендикулярно м'яч полетів
56. Знову Мбокані на вістрі атаки, і на цей раз навіть удару не було. Хоча вже хай краще не буде, аніж то, що було трохи раніше...
57. Беланда віддає під удар Велозу - а той пробиває прямо у воротаря!
58. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Герасим'юк занаждто сперечався із арбітром, вважаючи, що Макаренко на ньому фолив
59. Знов тиша на полі. Але тиша лише по моментах - динаміка ще присутня.
60. Лівим флангом йде вперед "Динамо". Навіс на Беланда - Богуш випереджає Юнеса.
61. Удар Гусєва - значно вище воріт...
62. Офсайд в "Арсеналу".
63.Сидорчук на Мбокані,
той п'ятой на Беланда -
але м'яч втрачають швидко,
ось така у нас біда
64. Від воріт вибиває Богуш.
65. Ленс обігра вдвох захисників, але все одно випустив м'яч за лінію воріт.
66. Сидорчук запускає м'яч на Мбокані, але там захисники "Арсеналу" вже очікували такого розвитку подій. Заміна готується у "Динамо". Безус чи Аруна?
67. Шарпар непорозумівся із Шацьких і віддав пас не туди, де був Максим
68. Велозу жартівник, майже під носом у гравця "Арсеналу" віддава м'яч Шовковському. Добре, що все минулося.
69. ЗАМІНА! Безус замість Беланда,
70. ЗАМІНА! Аруна замість Сидорчука.
71. Удар Сидорчука здалеку - майже не влучив!
72. Штрафний! Аруна збиває Аржанова. У м'яча Шацьких.
73. Подача - і Адійя ледве не заштовхав "круглого" у сітку! Заважали Аруна із Шовковським.
74. Перехоплює Безус і віддає на Ярмоленко! Ярмоленко вривається у штрафную і пасує на Ленса - але це вже далеко від місця подій...
75. Богуш перший на м'ячі і виносить його подалі.
76. ЗАМІНА! Хомін замість Шацьких
77. Мбокані не дістає до м'яча і втрачає нагоду гострої атаки
78. Безус віддає розкішну передачу на Ярмоленка і Андрій заробляє кутовий.
79. ЗАМІНА! Коваль замість пошкодженного Шовковського
80. На газоні Адійя, але є ще надія... так, на ногах вже форвард "Арсеналу", хоч і шкандибає трошки.
81. Але ні! Знов він впав на газон! Потрібна заміна, це очевидно.
82. ЗАМІНА! Бушман замість Адійі
83. Так, прикрий епізод. Але це футбол, і він продовжується. Атакує, до речі, "Арсенал"
84. Контратака "Динамо" - м'яч втрачено. Так ото...
85. Безус проривається по лівому флангу і втрачає "круглого". Потім "Динамо" фолить під час атаки
86. Удар Ленса - не дуже вражає, до того ж повз ворота.
87. Удар Аржанова - небезпечно, але... все одно з офсайду.
88. Безус пасує на Ленса, той на фланзі не зміг обіграти Шабанова
89. Останні хвилини проходять надто повільно. Нічого гострого, нічого небезпечногою Хіба на трибунах громихає
90. Аржанов заробляє штрафний удар!
90+1 27 метрів від воріт, готується пробивати Бушман
90+2. Удар Бушмана - стійка воріт!!! Оце момент!
90+3. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Щоб Лукман та без жовтої?
90+4. Старгородсбки подає штрафний - захисники "Динамо" на місці.
90+5. Удар Ленса - повз ворота
ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! "Динамо" перемагає "Арсенал"!