Кияни поступилися в першому матчі групового етапу «Дніпру», але
потім видали серію з чотирьох перемог поспіль, у тому числі у півфіналі
над «Шахтарем» та у фіналі над «УФК-Карпати», заслужено ставши
найсильнішими у своєму віці. Підсумки турніру підбив старший тренер
«Динамо» U-16 Віталій Косовський.
- Віталію
Владиславовичу, ви очолили команду за тиждень до початку турніру. Як
вдалося настільки швидко знайти спільну мову з хлопцями?
- У дитячій школі «Динамо» я близько року, останню половину якого разом
із Ігорем Костюком працював саме з цим віком. Тож можливості кожного з
хлопців добре знав. Ігор Костюк провів дуже якісну роботу, за що йому
величезна подяка. За тиждень до початку турніру він перейшов на
тренерську посаду до команди «Динамо» U-19. Наша ж перемога в ДЮФЛУ ще
раз підтвердила, що команда «Динамо» цього віку найсильніша в Україні.
- Торік цей вік посів у ДЮФЛУ лише сьоме місце. Чудове поліпшення результатів...
- Я не знаю, що було того року, можу відповідати лише за свою роботу. Давайте краще поговоримо про сьогоднішні результати.

- У першому турі в групі «Динамо» поступилося «Дніпру», після чого
почалася переможна серія. З підопічними була проведена серйозна розмова?
- У нас було постійне спілкування з хлопцями. Поразка в одному матчі ще
нічого не значила, потрібно було продовжувати боротися та доводити
право вийти з групи. Гравці показали, що вони вміють грати у футбол,
додаючи від матчу до матчу.
- Ви погоджуєтеся з
рішенням організаторів, які назвали Дениса Попова та Влада Наумця
найкращими, відповідно, захисником та півзахисником турніру?
- Звичайно, погоджуюся. Це рішення керівників нагородити наших хлопців.
Також я вважаю, що наш капітан Олексій Хахльов заслужив на такий приз.
Він зіграв на дуже пристойному рівні.
- Із чим пов'язана постійна ротація голкіперів?
- Я вже казав, що в нас два рівноцінних воротарі – Владислав Петрусь та
Владислав Кучерук. Кожному з них було надано довіру в тій чи іншій грі.

- Ви відвідували інші матчі на турнірі, пригледіли когось для підсилення?
- Підсилення має бути обов'язково, над цим ми зараз працюємо. Є
домовленості з низкою гравців, але поки вони не тренуються з нами,
називати їхні прізвища передчасно. Однозначно, нам потрібні нові гравці,
мінімум по два до кожної з ліній.
- Після тріумфального фіналу відпустили гравців у відпустку?
- Вони на неї заслужили своєю грою та ставленням до футболу протягом
усього сезону. Я ще раз хочу привітати хлопців з перемогою, вони
справжні мужики з великими... Гадаю, вони зрозуміють, про що я.