Тренер "Динамо" Київ задоволений перемогою свого клубу над "Арсеналом".
"Дербі не було", - зазначає Олег Блохін в ефірі каналу 2+2. Була хороша гра. Було важко, але так завжди, коли збірники повертаються. Хоч і два м’ячі забили – могли забити ще. Спочатку потрібно було виграти в «Арсеналу», тепер будемо дивитися «Тун». Андрій Баль полетів на їхню гру.
- Можна говорити, що «Динамо» вийшло з кризи?
- Кризи не було. Вона створюється штучно, щоб зробити напругу та знервованість в київському «Динамо» .