Олег Блохін: "Дербі не було, кризи не було"

Динамо Київ 20 Жовтня, 16:00 1317
Олег Блохін: Дербі не було, кризи не було | 19-27
Тренер "Динамо" задоволений перемогою над "Арсеналом".

Тренер "Динамо" Київ задоволений перемогою свого клубу над "Арсеналом".

"Дербі не було", - зазначає Олег Блохін в ефірі каналу 2+2. Була хороша гра. Було важко, але так завжди, коли збірники повертаються. Хоч і два м’ячі забили – могли забити ще. Спочатку потрібно було виграти  в «Арсеналу», тепер будемо дивитися «Тун». Андрій Баль полетів на їхню гру.

- Можна говорити, що «Динамо» вийшло з кризи?

- Кризи не було. Вона створюється штучно, щоб зробити напругу та знервованість в київському «Динамо» .