Станіслав Богуш: «Мотивація у мене одна - грати у футбол»

Динамо Київ 20 Жовтня, 18:04 935
Станіслав Богуш: «Мотивація у мене одна - грати у футбол» | 19-27
Екс-голкіпер «Динамо» Станіслав Богуш, який вперше за чотири роки зіграв у Прем'єр-лізі, розповів про свій дебют за «Арсенал» у київському дербі.
Екс-голкіпер «Динамо» Станіслав Богуш, який вперше за чотири роки зіграв у Прем'єр-лізі, розповів про свій дебют за «Арсенал» у київському дербі.
 
- Проти свого колишнього клубу ви грали з подвійним стимулом, подвійною мотивацією?
 
- Не скажу, що у мене була особлива мега мотивація в грі проти свого колишнього клубу. Такого не було. Мені самому було цікаво, на якому рівні я зараз перебуваю, в якій формі перебуваю. Все-таки тренування  - тренуваннями, а офіційні ігри - це зовсім інше. Тому десь був і власний інтерес. Подивлюсь ще раз свою гру. Проаналізую, чи були помилки в моментах з голами.
 
Зараз я повертаюся, так би мовити, в повноцінне футбольну життя, тому я тільки завдяки цьому вважаю себе задоволеним на сьогоднішній день.
 
- Ви задоволені своєю грою в сьогоднішньому матчі?
 
- Як сказати ... Два м'ячі пропустив, то є сумніви десь є. Прямо зараз сказати, що задоволений, не можу, бо моя команда програла. Потрібно зробити аналіз. Перегляну ще раз моменти з пропущеними м'ячами.
 
- Щось хочеться комусь доводити, або в першу чергу самому собі?
 
- Я довго був без футболу, тому в першу чергу я хочу грати у футбол. Щось доводити ... Звичайно, з часом хотілося б повернутися в національну збірну. Однак ще дуже рано про це говорити. Потрібно спочатку повноцінно повернутися в гру. Перш за все, потрібна стабільність. Потрібно визначитися з клубом. Поки я лише на початковому етапі повернення.
 
Наскільки розрахований ваш контракт з «Арсеналом»?
 
- Мій контракт розрахований до кінця сезону. Однак якщо з клубом відбудеться щось різко негативне, то в зимове трансферне вікно я можу підписати угоду з іншим клубом.
 
- За такої ситуації, має бути, нелегко готуватися, грати?
 
- Ні, я ж кажу, кожен для себе знаходить мотивацію. Хлопців я, звичайно, розумію - у них сім'ї, їм необхідно їх утримувати. Що стосується мене, я дуже довго був без футболу. Мені просто було не до гри, тому на даний момент у мене мотивація одна - грати у футбол.