Сміливість банери бере

Динамо Київ 20 Жовтня, 20:06 2157
Сміливість банери бере | 19-27
Під час приступу невіданої щедрості фанати "Арсеналу" вирішили подарувати улюбленим землякам трофей на пам’ять.

Але, мабуть, вони посоромилися прийти та вручити свій банер особисто, тож прийшлося відправляти у ряди прихильників "Арсеналу" динамівського листоношу (банероношу). Єдине, у чому дорікали "арсенальці" динамівця і навіть безуспішно намагалися його наздогнати - у тому, що він узяв замало банерів та інших подарунків. Можна було, звичайно, і більше - все одно вони "арсенальцям", судячи із всього, не дуже і потрібні.