«Гармаш – достатньо молодий, перспективний хлопець. Чесно кажучи, навіть себе впізнаю в ньому. Я теж був такий емоційний, теж багато карток отримував».
– Як Ви з цим боролися?
– З цим дуже важко боротися по одній простій причині: якщо прибрати ці емоції, то зовсім інший футбол буде. За рахунок цих емоцій в нього й виходить так добре грати. Гармаша однозначно не вистачає в «Динамо». Ми розмовляли зі спеціалістами, з «динамівцями» - всі в один голос говорять, що його не вистачає. Коли він повернеться, то допоможе команді. Він чудово грає як на атаку, так і у відборі», - підсумовує Сергій.