Відомий футболіст Сергій Нагорняк в ефірі «ПРО футболу» прокоментував сьогоднішнє становище в «Динамо» і хід справ тренера «біло-синіх»Олега Блохіна.
«Коли тренер знаходиться «за кермом» такої команди, як «Динамо» Київ, це означає боротьбу тільки за чемпіонство. І коли команда знаходилась на 5-6 місці – хочеш-не-хочеш, але її критикували. Думаю, моментами заслужено критикували, тому що найголовніше – команда не показувала результат. Зараз більш-менш з’являється гра, «Динамо» розпочинає «одужувати». Все покаже Ліга Європи.
Зараз Олегові Володимировичу простіше працювати – йому оголошено конкретне завдання: все виграти. Якщо ні – тренера замінять. Коли відступати нікуди – простіше працюється і ти вже не переживаєш», - говорить Сергій.