Мігель: «Ми повинні бути сконцентрованими на грі з «Туном»

Динамо Київ 21 Жовтня, 15:32 745
Мігель: «Ми повинні бути сконцентрованими на грі з «Туном» | 19-27
Португальський півзахисник «Динамо» Мігель відповів на питання журналістів про майбутні матчі «біло -синіх».

- «Динамо» зараз відчуває впевненість у своїх силах, перемігши у двох останніх матчах?

- Після переможної гри з «Арсеналом» у команді дуже хороший настрій. Ми повинні бути сконцентрованими на грі з «Туном», тому що нам потрібно показати дуже гарний результат в матчах, що залишилися групи, щоб продовжити боротьбу в Лізі Європи.

- Ви вже вивчали гру «Туна»?

- Ще ні. Завтра і післязавтра у нас перегляд і аналіз їхньої гри .

- «Динамо» називають фаворитом матчу з «Туном». Це якось розслабляє або, навпаки, додає сили?

- Єдиний спосіб показати, що ти лідер - довести це на футбольному полі своєю грою.

- Які шанси у «Динамо» на те, щоб вийти з групи?

- Ми впевнені у своїх силах. Я думаю, що нам вдасться перемогти і продовжити боротьбу за вихід з групи.

- Фізично команда готова грати на два фронти?

- Звичайно, це нелегко, але гравці розуміють, що для нас важлива боротьба на обидва фронти .

- На домашньому стадіоні «Туна» штучне покриття. Це створить додаткові труднощі?

- Якщо ми хочемо перемагати завжди і скрізь, потрібно бути готовими грати на будь-якому полі. Умови для всіх рівні.