- «Динамо» зараз відчуває впевненість у своїх силах, перемігши у двох останніх матчах?
- Після переможної гри з «Арсеналом» у команді дуже хороший настрій. Ми повинні бути сконцентрованими на грі з «Туном», тому що нам потрібно показати дуже гарний результат в матчах, що залишилися групи, щоб продовжити боротьбу в Лізі Європи.
- Ви вже вивчали гру «Туна»?
- Ще ні. Завтра і післязавтра у нас перегляд і аналіз їхньої гри .
- «Динамо» називають фаворитом матчу з «Туном». Це якось розслабляє або, навпаки, додає сили?
- Єдиний спосіб показати, що ти лідер - довести це на футбольному полі своєю грою.
- Які шанси у «Динамо» на те, щоб вийти з групи?
- Ми впевнені у своїх силах. Я думаю, що нам вдасться перемогти і продовжити боротьбу за вихід з групи.
- Фізично команда готова грати на два фронти?
- Звичайно, це нелегко, але гравці розуміють, що для нас важлива боротьба на обидва фронти .
- На домашньому стадіоні «Туна» штучне покриття. Це створить додаткові труднощі?
- Якщо ми хочемо перемагати завжди і скрізь, потрібно бути готовими грати на будь-якому полі. Умови для всіх рівні.