«Звичайно, могли і три очки заробити у матчі з «Дніпром», але задоволені і таким результатом. Прикро, що не дотерпіли на останніх хвилинах гри, але нічого.
Поки рано говорити про зіграність. Ми, хоч і динамівці, але грали у різних командах: в дублі, в U-19, в першій команді. Мені здається, що позитивного результату ми досягли за рахунок самовіддачі і більшого бажання боротися», - сказав Чумак у коментарі каналу «Футбол 1».
Євген Чумак: «Поки рано говорити про зіграність - ми, хоч і динамівці, але грали у різних командах»
Півзахисник київського «Динамо», орендований «Говерлою», прокоментував нічию ужгородської команди у матчі проти «Дніпра» (1:1) в 1-му турі чемпіонату України.